• Aga

"Smakuwa fest!" czyli galeria Mycushot - BAMEET 2022

Bameet 2022 przeszedł do historii i podczas gdy organizacja niespełna tydzień po imprezie pracuje już prężnie nad czymś zupełnie nowym, my wciąż snujemy wspomnienia o tym, co nas spotkało kilka dni temu.

Mazda 323f ba yellow turbo lantis bameet 2022 mycushot

Aga Skałecka: Który raz byłeś na Bameecie?

Mycushot (Piotr Mickiewicz): To była moja druga edycja.


A: Czym przyjechałeś i dlaczego nie peugeotem? M: Przyjechałem swoją Mazdą 323F BA, bo to zlot Mazdy 323F BA XDA: To nie jest Twoja pierwsza Mazda, prawda? Co się stało z poprzednią? Opowiedz nam o tym. M: Do kupna Mazdy 323F BA zainspirował mnie brat który miał 323P. Postanowiłem, że znajdę ciekawszy model i padło na 323F BA. Miałem to auto około 2,5 roku. Auto przeszło trochę modyfikacji i napraw, bo to ponad 20 letni japończyk. Wpadła między innymi kierownica z miaty nb, fotele Recaro z Opla Omegi B. Było również wsadzone zawieszenie gwintowane z 323F BJ. Koła jakie włożyłem do tej Mazdy to były Roty Slipstream 16 cali.

I generalnie z takim setupem pojeździłem z półtora miesiąca po czym miałem wypadek. Z auta praktycznie nic nie zostało, Wyciągnąłem najpotrzebniejsze graty i na tym się skończyło.


A: Chyba wszyscy widzieli wrak. Dobrze, że przeżyłeś. M: Tak, to prawda. Minęło trochę czasu i kupiłem 15 maja tego roku kolejną 323F. W sumie to nie wiele czasu ją mam i mało nią przejeździłem od czasu zakupu, bo auto musiało trafić do blacharza/lakiernika, bo nasi tu już byli... Modyfikacje jakie są w tym aucie to założony też gwint z BJ i koła które zabrałem z tamtej Mazdy i na chwilę obecną to tyle.A: Co uważasz za mocny punkt Bameetu? M: Zdecydowanie ludzie. Są na prawdę spoko. Ale główną rolę odgrywa fakt, że mamy Mazdy, których jest już mało, bo rdza pożera je przeokrutnie.


A: No dobrze, a czego Ci brakowało? M: Brakowało mi zdecydowanie więcej Mazd, oby się to poprawiło.


mycushot bameet 2022

A: Kiełba smakowała? M: Smakuwa fest!

MYCUSHOT - PIOTR MICKIEWICZ

FB: klik INSTA: klik
0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie