• Aga

Hołd dla sponsorów i partnerów - BAMEET 2022

Zaktualizowano: 30 lip

Wszystko co dobre szybko się kończy. Tymi słowami z pewnością można podsumować tegoroczną edycję Bameet 2022, która minęła w oka mgnieniu. I choć deszcz pokrzyżował nam trochę plany, udało się zrealizować całość naszego przedsięwzięcia.

Mazda 323F BA Polska Mikos Yellow turbo lantis Bameet 2022

Podziękowania dla sponsorów i partnerów - BAMEET 2022


Po raz pierwszy w historii mieliśmy do czynienia z tak licznym gronem sponsorów. Dzięki nim torby, które Wam wręczaliśmy podczas rozdania nagród, były pełne fantów. Oprócz tego zadbano również o nasz rozwój poprzez ufundowanie nam pokazu pierwszej pomocy oraz przeprowadzenie testu z wiedzy o ruchu drogowym.


Starosta Bełchatowski, pani Dorota Pędziwiatr - dziękujemy za ufundowanie naszym uczestnikom pokazu pierwszej pomocy, który został zrealizowany przez Stowarzyszenie Centrum Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy w Bełchatowie. Pokazy tego typu są niezmiennie potrzebne, o czym mówią nam statystyki dotyczące wakacyjnych wypadków. Cieszymy się, że nasza impreza była dobrym miejscem na zrealizowanie pokazu oraz na podniesienie świadomości społecznej.

Dziękujemy również wójtowi gminy Kluki za udzielenie nam wsparcia w postaci wielu fantów i akcesoriów związanych z miejscem, w którym odbywała się impreza.


Nie sposób zapomnieć o naszych partnerach, dzięki którym mogliśmy wręczyć Wam torby pełne wspaniałych nagród. Dziękujemy Fmic.pl, Parts.shop.pl, Rotinger, Mapet Tuning, H&R springs, Mazda Polska i Nadleśnictwo Strzelce Opolskie. Dzięki Pańskiemu wsparciu nasi uczestnicy poczuli się wyróżnieni.

Specjalne podziękowanie dla Familia323Polska za wiele wsparcia w organizacji, a także ufundowanie atrakcyjnej nagrody dla zwycięzców turnieju siatkówki. Dziękujemy również Sticked za wspaniałe naklejki - uwielbiamy Cię.


Pragniemy specjalnie wyróżnić WORD Łódź, oddział terenowy w Piotrkowie Trybunalskim, dziękując za sprawdzenie pytań do naszego testu wiedzy o przepisach ruchu drogowego, a także za przygotowanie wspaniałych nagród dla laureatów naszego konkursu. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni ilością udzielonego nam wsparcia i mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę, by propagować znajomość przepisów prawa drogowego.


Pozostałe podziękowania - BAMEET 2022


Podziękowania dla osób bezpośrednio zaangażowanych w organizację wydarzenia, a także dla wszystkich mediów znajdą się w kolejnym wpisie.

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie