• Aga

Oficjalna galeria Bameet 2022. Czekaliście?

Bameet to jeden ze zlotów, na którym czas przecieka pomiędzy palcami. Postaraliśmy się uwiecznić najważniejsze z chwil. Tylko nie wiemy czy jesteście na to gotowi...


Przed Wami galeria, której autorką jestem ja, Agnieszka Skałecka. Niekoloryzowany zbiór zdjęć bez lukru - pokazuję Wam to jak było naprawdę. Jest to zbieranina zdjęć osób siedzących przy grillu, bawiących się z DJem oraz... klapek kubota. Z pewnością nie jest to zbiór wszystkich wydarzeń, które miały miejsce - potraktujcie to jako kwintesencję. Niestety, ale bieganie z aparatem będąc jednocześnie kontuzjowanym organizatorem do najprostszych nie należy. Musicie się zadowolić tym, co jest. A zdjęć jest 438.


fot. Agnieszka Skałecka


Galeria Bameet 2022 - szybkie info


Zdjęcia są dostępne w kilku linkach do pobrania za darmo przez tydzień. Tak, linki są aktywne tylko tydzień. Potem przestaną być aktywne. Jeśli nie zdążycie pobrać, skontaktujcie się z nami o tu.

Wtedy już nie będą za darmo.


Pobierasz? Podpisz


Przypominamy subtelnie o obowiązku podpisywania autora pobranych przez Was zdjęć (nie tylko moich, ale każdego zlotowego fotografa) podczas wrzucania ich w social media. Otrzymujecie naprawdę końską dawkę profesjonalnych zdjęć za "bógzapłać", nie zepsujcie tego i doceńcie naszą pracę. Foty nie robią się same, sprzęt i oprogramowanie to nie przelewki, a noszenie kilku kg na szyi cały dzień w ogromnym upale daje w kość. Mówimy bardzo serio. Bądźcie kulturalni.


Ok, łapcie


Link 1 Link 2 Link 3

Link 4 Link 5


Jeśli link nie działa, prawdopodobnie upłynął tydzień od publikacji i jest nieaktywny. Skontaktuj się z nami, by otrzymać galerię w pełnej jakości.PS: Dziękuję Mieszko, że do mnie zadzwoniłeś o 18:00 i mnie przywitałeś tekstem "GDZIE JEST GALERIA?!" bo bym zapomniała i tego.0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie