• Aga

Jak wybierzemy Auto Zlotu Bameet?


To konkurs, który wzbudza ogromne emocje wśród wszystkich uczestników Bameet. Postanowiliśmy ożywić najbardziej prestiżową nagrodę i... oddać Wam głos!

Auto zlotu Bameet - dlaczego to takie istotne?


Auto zlotu - nagroda budząca ogromne emocje. Skoro wyróżniony zostaje tylko jeden ze wszystkich pojazdów, które pojawią się na zlocie, to istotnie - napięcie rośnie. W końcu każdy właściciel samochodu chciałby, żeby to właśnie JEGO auto zostało docenione. A już szczególnie Ci, którzy samodzielnie wykonywali prace przy swoim samochodzie.


Zmiana formuły - Bameet 2022


Postanowiliśmy wspólnie, że konkurs na Auto Zlotu Bameet zasługuje na bycie atrakcyjnym punktem programu. Dlatego podjęliśmy decyzję o uczynieniu z niego prawdziwego show.

Jeśli bywacie na różnych zlotach, to z pewnością spotkaliście się z formułą, że właściciel podjeżdża swoim samochodem pod scenę, przesiada się na leżaczek, gdzie naprzeciwko niego siedzi prowadzący i wspólnie rozmawiają na temat danego samochodu. To my właśnie zdecydowaliśmy się na coś takiego, z tym... że postanowiliśmy podkręcić odrobinę tempa.


Auto zlotu w stylu Bameet


Każdemu z właścicieli damy zaledwie 6 i pół minuty na to, by przekonać nas, że to właśnie ICH pojazd zasługuje na tytuł samochodu zlotu. Będzie musiał opowiedzieć historię pojazdu, trochę o najważniejszych modyfikacjach i istotnych naprawach. W zaledwie kilka minut musi opowiedzieć wszystko co najważniejsze, byśmy mogli otrzymać kwintesencję informacji.

Wszystkich uczestników oceni nasze niezależne jury, które w sposób zupełnie obiektywny wybierze zwycięzcę konkursu. Bliżej wydarzenia dowiecie się, kto to taki :)


Niestety, będą ograniczenia


Formuła, pomimo tego, że jest niesamowicie widowiskowa, będzie niestety bardzo czasochłonna. W związku z tym z bólem serca zdecydowaliśmy się na ograniczenia ilości miejsc. W konkursie będzie mogło wystartować tylko 10 Mazd 323F BA. Aby uniknąć niepotrzebnej papierologii w dniu zlotu, zapisy na konkurs odbędą się online. Kliknij, aby zapisać się na konkurs Auto Zlotu Bameet 2022! >>


Ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń wyłonimy 10 aut, których zaprezentowanie będzie najbardziej widowiskowe dla publiczności. Czy będą to najniższe auta? Najbardziej pomodzone? A może będzie to koza zlotu z ubiegłych lat? Zobaczycie, co wybraliśmy!


Radzimy wysłać zgłoszenie, bo na zwycięzcę konkursu czeka w tym roku torba pełna atrakcyjnych nagród.


0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie