FAQ

Tutaj znajdziecie nasze odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami!

 

CZY MOGĘ WYJŚĆ Z TERENU IMPREZY A NASTĘPNIE WRÓCIĆ?

Tak, jeśli jesteś naszym Uczestnikiem, który wykupił możliwość zostania na noc, możesz swobodnie wjeżdżać i wyjeżdżać z terenu imprezy. Gwarantuje to specjalna opaska, która zostaje wydana tylko tym, którzy nocują w naszym ośrodku. 

Widzowie nie będą mogli wchodzić na teren naszej imprezy po godzinie 21:00 aż do 10:00. 

 

KIEDY RUSZAJĄ I KOŃCZĄ SIĘ ZAPISY?

28 Lutego - ruszają zapisy 

10 Kwietnia - (lub wcześniej) zamykamy zapisy na domki; będzie można nadal się zgłaszać, jednak pozostanie tylko opcja spania we własnym samochodzie

26 Czerwca - zamykamy zapisy na koszulki i kończymy zgłoszenia na zlot 

 

CZY SĄ BILETY JEDNODNIOWE LUB BILETY TYLKO DLA KIEROWCY (BEZ PASAŻERA)?

Jedyną dostępną opcją wjazdówki na Bameet jest bilet na imprezę, który pozyskujecie po wysłaniu zgłoszenia poprzez formularz na naszej stronie (www.bameet.net/zgloszenia). Upoważnia on Was do wjazdu na teren imprezy na trzy dni i jest to bilet dla kierowcy i pasażera. 

 

CZY MOGĘ ROZBIĆ NAMIOT?

W tym roku mamy tylko dwie możliwe opcje noclegowe. Jest to nocleg w domku lub spanie we własnym aucie. Nie przewidujemy możliwości rozbicia własnego namiotu na terenie ośrodka. 

 

CO, GDY CHCĘ BYĆ W DOMKU Z MOIMI ZNAJOMYMI, ALE PRZYJEŻDŻAJĄ INNYMI AUTAMI?

Każdy samochód musicie zgłosić oddzielnie, a następnie odezwijcie się do nas. Zapiszemy Was do jednego domku :) 

 

O CO CHODZI Z KOPARKAMI NA ZLOCIE MAZD?

Zapraszamy na zlot- tam zostanie Wam ujawniona ta tajemnica :)

 

CZY JEST TO IMPREZA KOMERCYJNA?

Nie, to impreza towarzyska. Strona zgłoszeniowa powstała, by móc w wygodny sposób odpowiedzieć na pytania naszych znajomych (uczestników) i poinformować ich o ewentualnych zmianach organizacyjnych. Zajmujemy się zorganizowaniem weekendowego wyjazdu dla znajomych, nie zarabiamy na tym przedsięwzięciu.